Orły Cup 2019 rocznika 2005/06

W niedzielę 20.01.2019 w Tczewie w hali PCS przy II LO odbył się coroczny turniej halowej piłki nożnej Orły Cup?

Udział w zawodach wzięły drużyny z województwa pomorskiego i warmińsko – mazurskiego: Orły Tczew I , Orły Tczew II, KP Starogard, Gryf II Tczew Jeziorak Iława, Motława Suchy Dąb, GTS Pruszcz Gdański oraz AP Malbork.
Turniej rozpoczął się o godzinie 8:30. Odbyły się w sumie 32 mecze. Rozpoczęto od ‚ligi”, w której rozegrano mecze systemem każdy z każdym. Następnie pierwsze cztery zespoły zagrały w półfinałach oraz meczach o trzecie i pierwsze miejsce. Najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół KP Starogard, drugie miejsce przypadło drużynie Motława Suchy Dąb, natomiast trzecią lokatę zajęła drużyna GTS Pruszcz Gdański. Naszym Orzełkom mimo dobrej gry nie udało się awansować do fazy pucharowej. Warto podkreślić ,że obie nasze drużyny z meczu na mecz wyglądały coraz lepiej, a w trakcie rozgrywek ‚ligowych” Orły Tczew I pokonały triumfatora turnieju KP Starogard 3-0.

Przyznano również nagrody indywidualne:
⚽ najlepszy zawodnik: Dawid Gierczak (Motława Suchy Dąb) 
⚽ najlepszy bramkarz: Fabian Babecki (Jeziorak Iława)
⚽ najlepszy strzelec: Maksymilian Radziński ( Jeziorak Iława)

Członkowie zarządu UKS ORŁY TCZEW pragną złożyć szczególne podziękowania sponsorom: Restauracji Piaskowa, Staroście Tczewskiemu, ZPM Dalwin, Agencji Reklamowej Grafem oraz FHU Kohland. ?

Dziękujemy również naszym wspaniałym rodzicom, to dzięki Wam organizacja turnieju stała na tak wysokim poziomie! ???

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju ☑️

Drużyna Orły Tczew II
Drużyna Orły Tczew I

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.