ORLY CUP 2011/12

W sobotę odbył się coroczny turniej ORŁY CUP. W imprezie wzięły udział dzieci z roczników 2011 i 2012. Turniej pod patronatem Gminy Tczew oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, ze specjalnym udziałem mistrza świata w Freestyle Footbol – Pawła Skóry!
W hali PSC gościliśmy następujące drużyny: Olimpia Elbląg (2 drużyny), AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, Osiczanka Osice, Mady Ostaszewo oraz dwie drużyny UKS Orły Tczew. Osiem zespołów zostało podzielone na dwie grupy. Po meczach w fazach grupowych odbyły się mecze o poszczególne miejsca. Cały turniej wygrała drużyna Olimpii Elbląg, zajmując I i II miejsce, gratulujemy!!! W czasie całego turnieju mogliśmy podziwiać i uczyć się sztuczek z piłką dzięki obecności Pawła Skóry.
Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Gminie Tczew za ufundowanie pucharów, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, pracowni Grafem, firmie Kohland oraz Wojar za finansową pomoc w przygotowaniu turnieju.
Mimo, że gościnnie Orły Tczew nie wygrały turnieju pokazaliśmy, że jako zespół potrafimy stworzyć coś pięknego. Dzięki zaangażowaniu trenerów, rodziców oraz Zarządu mogliśmy przeżyć wiele radości z zabawy z piłką nożną!
Trener KW

Więcej zdjec tutaj:https: //drive.google.com/open?id=1PSLFSKikFA7VUgQkbU3ioWrqaMiLEKw2&fbclid=IwAR1hSN42jC9f-gHKqj9-nMzPtT4YxONcM2Q2Bc5_VXaGzoAd89kkP3QUpfI

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.