O KLUBIE

 

 

UKS ORŁY Tczew powstał 21.06.2011 r. z inicjatywy rodziców piłkarzy z rocznika 1999 r. Od samego początku przyświeca nam idea wychowywania młodych ludzi poprzez sport. Chcemy wzorować się na najlepszych, dlatego system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży został opracowany ze szczególną starannością. Uwzględnia on różne etapy rozwoju młodego człowieka, a w szczególny sposób odnosi się do kwestii indywidualnego traktowania każdego dziecka.

W chwili powstania klubu istniała tylko grupa rocznikowa 1999/2000. Ciekawostką jest fakt, że już w pierwszym sezonie istnienia uzyskała promocję do wyższej klasy rozgrywek młodzieżowych. Powołując do życia klub postawiliśmy na budowanie solidnej podstawy i rozkochiwanie maluchów w pięknej grze – piłce nożnej.

Już jesienią 2011 r. wystartował nabór do grupy 2005/2006. W przeciągu kilkunastu tygodni zespół rozrósł się do ok. 40 dzieci uczestniczących na stałe w zajęciach piłkarskich. W tym samym okresie sztab szkoleniowy zaczął powiększać się o kolejnych fachowców.

Jednak to, co najbardziej nas wyróżnia od samego początku, to wspaniała współpraca z rodzicami. To oni, często wbrew wszystkiemu i wszystkim dźwigają ciężar organizacji oraz utrzymania ORŁÓW.

Ponadprzeciętne zaangażowanie, wspólnota celów i miłość do piłki nożnej pozwalają często na osiąganie rzeczy pozornie niemożliwych. Dlatego już trzeci sezon udaje się nam organizować wysoko oceniany turniej halowy ORŁY CUP. W poprzednich edycjach brały w nim udział znane zespoły: LECHIA Gdańsk, ARKA Gdynia, OLIMPIA Elbląg czy BAŁTYK Gdynia. Za pierwszym razem grały tylko dzieci z rocznika 2005/2006, w kolejnym roku był to już turniej dwudniowy. Obecnie doczekaliśmy się kilkutygodniowego cyklu turniejów o nazwie ORŁY CUP.

Corocznie tworzymy kolejną grupę naborową i uczestniczymy w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku. Aktualnie do realizacji marzeń o karierze piłkarza przygotowują się zawodnicy z roczników: , 2006-2018.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl